O spoločnosti

Firma Ján Majančik – REMATRANS bola založená v roku 1998 na podnet môjho otca ,ktorý dlhodobo pôsobil v oblasti dopravy. Špecializujeme sa na vnútroštátne prepravy a medzinárodné prepravy v rámci EU štátov.  Zameriavame sa hlavne na prepravu agro komodít, priemyselného tovaru, stavebných a sypkých materiálov  a prepravu  tuhých alternatívnych palív.

V roku 2007 naša firma zakúpila areál s rozlohou 10 000m2, kde sa následne presťahovala. V areáli je administratívna budova, výrobná hala s rozlohou 1000m2, opravárenské dielne, skladovacie priestory ,čerpacia stanica a odstavné plochy.

V roku 2010 sme sa začali špecializovať aj na prepravu materiálov s posuvnými podlahami. Firma sa postupne rozrastala a momentálne vlastní 30 vozidiel.

Hlavným cieľom našej firmy je spokojnosť zákazníka. Pri plnení našich služieb dávame veľký dôraz na funkčnosť, flexibilitu  a hlavne bezpečnosť riešenia. Neustále pracujeme na kvalite našich služieb a investujeme mnoho prostriedkov a úsilia do nových technológií, aby sme boli kvalitným garantom pre nášho  klienta.